В Оляниці відкрили антикафе "@Time"

Дата: 30.09.2021 15:50

У селі Оляниця реалізовано проєкт "Антикафе @ Time", який громада успішно виграла на Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів для розвитку "ЧАС ДІЯТИ, УКРАЇНО!", який реалізує БО "БФ "МХП- ГРОМАДІ" за фінансової підтримки МХП. Співфінансистами проєкту стали Тростянецька селищна рада та громада села.

Оляницька молодь надзвичайно активна і талановита. Їхні неординарні ідеї сприяють розвитку громади, надають їй привабливості. Фактично завдяки їхній активності сільський Будинок культури, який майже не функціонував, отримав нове життя.

Відкриття молодіжного простору у форматі «антикафе» перетворить у сучасний, інноваційний культурно–освітній центр Оляницької громади, об'єднає усіх, хто прагне цікаво і з користю проводити вільний час поза межами оселі.

Антикафе – зручний і креативний простір для ділової комунікації, творчої співпраці і освіти, соціальної активності. Неформальна атмосфера закладу урізноманітнить життя молодих людей і збагатить його. Адже тут, окрім усього іншого, будуть діяти різні гуртки, проводитимуться турніри з дартсу, шахів, буде відбуватися засідання молодіжної ради, проводитимуться майстеркласи по рукоділлю. До послуг відвідувачів - настільні ігри, які розвивають кмітливість і логічне мислення, креативність, фотозона, Wi-Fi, проектор…

Словом, усе служитиме згуртуванню громади не залежно від віку.