1 жовтня - Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2021 09:00

У наймудрішій книзі на землі, в Біблії, відкрито говориться про те, що від нашого ставлення до наших батьків і матерів  залежить наша тривалість життя на цій землі.

День 1-го жовтня  – символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

І наша увага і турбота необхідна їм кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до тих, хто своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Приємно, що багато людей поважного віку  беруть  активну участь в патріотичному вихованні молоді, захоплюються мистецтвом і творчістю.

Дорогі ветерани, представники старшого покоління, жителі Тростянецької територіальної громади!

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього.

Низький уклін вам до землі, дорогі дідусі і бабусі, велика подяка вам за все, що ви зробили для своїх нащадків. Нехай завжди вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки.

Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою.

Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою

Тростянецький  селищний голова                                Людмила Червонецька