До лав Збройних Сил України провели п'ятнадцять юнаків громади
4 жовтня у адмінприміщенні виконавчих органів селищної ради відбулися урочистості з нагоди осіннього призову 15 юнаків громади до лав Збройних Сил України. Ця подія завжди хвилююча і водночас урочиста. Для призовників вона знаменна початком служби у Збройних Силах України, для батьків – почуттями гордості і радості за своїх синів, за те, що сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
З вітальним словом до призовників звернулись: військовий комісар другого відділення Гайсинського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Юрій Яковенко, начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я селищної ради Олена Гонтар, священик Православної Церкви України отець Михайло (Торбахевич), які у своїх вітаннях наголосили, що бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно. Вони побажали юнакам міцного здоров’я, мудрості, мужності та успіхів в оволодінні військовими спеціальностями.
На добру згадку про урочисті проводи до лав Української армії юнакам вручено подарунки та квіти. Працівники культури підготували для призовників музичні вітання.