Чим сьогодні живе Тростянецька громада

Дата: 07.10.2021 14:40

У кожному селі Тростянецької селищної територіальної громади щоденно проводяться великий об’єм робіт. З власної ініціативи жителів, за сприяння благодійників, чи за проханням - в результаті ми бачимо зміни на краще.

ГЛИБОЧОК

За ініціативи ветеранської ради Глибочанської громади на площі Святкова (перед будинком культури) оновлено квіткові насадження. Задля втілення ідеї в життя, члени ветеранської ради шляхом фандрейзингу змогли придбати кущі хризантем та висадити їх. ТОВ "ТАС АГРО ПІВДЕНЬ" люб’язно надали транспорт для організації заходу.

ДЕМИДІВКА

Тростянецькою селищною комунальної службою з благоустрою спільно з ПрАТ "Зернопродукт МХП" розпочато ремонтні роботи дороги по вулиці Молодіжній. Наразі уже завезено та всипано дорогу щебенем, планується грейдерування.

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису

ДЕМКІВСЬКЕ

Нещодавно в селищі Демківське було проведено косметичний ремонт та перекриття даху на автобусній зупинці.

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису

БУДИ

Продовжуються роботи з будівництва водогону. Наразі проводяться роботи з встановлення  приміщення пункту управління водогону.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

«Велике будівництво» уже майже в с. Буди.

САВИНЦІ

Тростянецькою селищною комунальної службою з благоустрою за сприяння місцевого фермера Миколи Чепіжака, проведено ямковий ремонт бетоносумішшю дороги Капустяни-Савинці.

КИТАЙГОРОД

Продовжуються роботи з організації дозвілля дітей. Нещодавно завершено будівництво дитячого майданчика. Наразі проводиться виготовлення та встановлення воріт на футбольному полі в с. Китайгород.

КАПУСТЯНИ

Тривають роботи з будівництва водогону. Уже прокладено 4500 метрів водогону та здійснено 90 вводів.