У Савинецькій школі відремонтовано харчоблок

Дата: 12.10.2021 14:24

Одним із найважливіших чинників формування здорового способу життя школярів є харчування. Своєчасне та якісне харчування учнів у школі забезпечує як збереження здоров'я дітей, так і відновлення фізичних та емоційних сил. Всі ці фактори забезпечують ефективне навчання учнів протягом дня.

Шкільна їдальня Савинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів знаходилась в приміщенні, збудованому ще в дорадянські часи, де кожного року проводився ремонт. Та з початком нового навчального року, з метою покращення умов та безпеки школярів, прийнято рішення переведення шкільної їдальні в приміщення школи (раніше потрібно було виходити із приміщення школи та переходити подвір'я).

Тож, задля втілення в життя ідеї про переведення їдальні в приміщення школи Тростянецькою селищною радою спільно з ПСГП "Савинецьке", СТОВ "Агролан", Анатолієм Лозінським та батьками школярів, було проведено капітальний ремонт, закуплено нове обладнання, зроблено водовідведення, вентиляцію, встановлено бойлер, та  стелажі для сушіння посуду.

Наразі роботи завершені і їдальня смачними обідами приймає школярів.