Вітання селищного голови Людмили Червонецької з Днем захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2021 06:16

Шановні захисники України!

Впродовж багатьох років, продовжуючи  традиції наших  пращурів – козаків, ми маємо  честь вшановувати їх бойові  подвиги Днем Українського козацтва, а  мужність і жертовність воїнів  сьогодення  - Днем захисників і захисниць України.

Військові, добровольці, медики, волонтери, -  кожен із вас сьогодні є живим уособленням  духу нескорених бійців, прикладом любові до рідної землі, родини,  Батьківщини, поваги до українських традицій та рідної мови.

Це ви захищаєте сьогодні рідну землю, цілісність України, нашу свободу та незалежність країни.

У такий знаменний день вітаю всіх чоловіків та жінок, які стоять на захисті кордонів нашої Вітчизни, миру і свобод!

Дякую вам за відданість Україні та її народу!

Нехай Пресвята Богородиця оберігає вас, життя багатиться здоров’ям і Божою милістю, а в домі завжди  панують тепло,  любов  і затишок.

Молимось за вас, захисники України!  І нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

Слава Україні!

Тростянецький селищний голова           Людмила Червонецька