Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 19.10.2021 09:00

18 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд виконавчого комітету було винесено 12 питань порядку денного.

Про схвалення проекту рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення 3  сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №57 «Про  бюджет Тростянецької селищної  територіальної  громади на 2021 рік» та про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за 9 місяців 2021року інформувала Тетяна Коломієць, начальника управління фінансів селищної ради.

Виконавчий комітет затвердив Поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для СТОВ «Тростянчик» (с.Тростянчик), надав дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо реконструкції будівель шкіл в частині встановлення систем протипожежного захисту та надав дозвіл жителям смт Тростянець на порушення об’єкту благоустрою, з метою підключення до системи централізованого водопостачання.

Серед решти питань, які розглянув виконавчий комітет: упорядкування адресного господарства на території Тростянецької селищної територіальної громади; видача дубліката свідоцтва на право приватної власності на житло; безоплатна передача квартири у власність громадянам, які в ній зареєстровані; виділення матеріальної допомоги; передача комунального майна Тростянецької  селищної  територіальної громади з балансу на баланс.

Виконавчим комітетом затверджено подання опікунської ради щодо можливості призначення опікунства.

Погоджено влаштування малолітньої дитини до КНП «Тульчинський обласний будинок дитини ВОР».

Детальніше ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету Тростянецької селищної ради можна на нашому сайті в розділі «Офіційні документи ради».