Житлові субсидії – до уваги жителів громади!

Дата: 20.10.2021 08:20

Продовжується прийом документів для призначення житлової субсидії на опалювальний період з 16 жовтня 2021 року по 15 квітня 2022 року.

Одним із питань, які  найбільш часто задають жителі громади є: «Як отримати субсидію батькам, якщо зареєстровані діти,  але фактично не проживають у будинку?»

Для того, щоб підтвердити факт того, що людина не живе разом з претендентами на отримання субсидії, потрібно надати відповідні документи.

Ними можуть бути:

• довідки, що підтверджують місце перебування особи на території іншої адміністративно-територіальної одиниці у зв'язку з роботою, лікуванням, навчанням, тривалим відрядженням, відбуванням покарання, в тому числі легалізовані в Україні документи про отримання страхового стажу в іншій країні;
  • довідки про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні;
  • акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства селищною, сільською або міською радою;
  • договори оренди житла в іншому місці тощо.

При цьому у заяву та декларацію повинні бути внесені відомості про всіх зареєстрованих осіб, а також про членів їхніх сімей, в повному обсязі. Інакше заява і декларація вважаються не наданими.

Отже, відповідь - субсидія може бути призначена без урахування дітей за наявності документів, які підтверджують їх практично не проживання за адресою домогосподарства.

Важливо!

Також повідомляємо, що відповідно до пункту 75 постанови Кабінету Міністрів України  №848 у разі звернення протягом двох місяців з початку опалювального сезону (16 жовтня) субсидія може бути призначена з початку такого сезону.

Відділ соціального захисту населення та охорони

здоров’я  селищної ради