У Демківці ремонтують дорогу ще по двох вулицях

Дата: 21.10.2021 15:54

У зв’язку з численними зверненнями жителів села Демківка, враховуючи незадовільний, аварійний стан дороги, селищною радою реалізується проект «Капітальний ремонт доріг по вул. Європейська та вул. Дружби в с. Демківка, Гайсинського району, Вінницької області».

Зважаючи на відсутність твердого покриття, проектом передбачено ремонт та підсилення дорожнього одягу шляхом планування існуючого покриття, улаштування вирівнюючого шару із щебеню фракцією 70-120 мм, улаштування шару покриття із застосуванням щебеневої суміші шаром 12 см, планування узбіч механізованим способом.

Роботи  виконуються підрядним способом ТОВ "Височанський асфальтобетонний завод". Вартість проекту - близько 1,5 млн грн. Протяжність дороги складає близько 2 км. Площа покриття ремонтної ділянки – 7157,5 м2.