Зміни починаються з тебе! Жителі вулиць Качурівська та Космонавтів власними силами збудували дитячі майданчики

Дата: 22.10.2021 15:24

У Тростянці проживає близько 7,5 тисяч людей, з них близько 1 тис. дітей. В нашому селищі чудовий дитячий майданчик в центральному парку. Нажаль, не у всіх є можливість щодня проводити час в парку та на дитячому майданчику з дітьми.

Тому, у мешканців вулиць Качурівська та Космонавтів виникла ідея облаштувати дитячі майданчики.

Питання з облаштування дитячих майданчиків було надзвичайно актуальним.

За ініціативи місцевих жителів були облаштовані дитячі майданчики. Особливість ініціативи в тому, що усі роботи з облаштування майданчиків були виконані жителями вулиць самостійно.

Власними силами активних жителів було закуплено матеріали для виготовлення лавок, пісочниць, придбано фарби. Молодь та діти з мамами долучилися до розфарбовування майданчиків. Всі працювали активно та з великим задоволенням. Завдяки наполегливій роботі з’явилися чудові місця для відпочинку та розвитку дітей.

Оскільки ці майданчики облаштовані самими жителями, проблем з їх утриманням немає: всі бережливо ставляться до того, що зробили власними руками. На заклик щось полагодити, прибрати, покосити, пофарбувати, зазвичай, відгукуються усі батьки, діти яких граються на майданчиках.

Отож, люди не чекали, коли щось зроблять за них, натомість зробили самі. Адже об’єднавши ідею та власні сили, в результаті отримали згуртованість жителів, а головне – тепер діти мають свій дитячий майданчик. Вдень там бавиться малеча. Увечері збирається молодь. Та ніхто не дозволяє собі нищити те,  що зробили власними руками.