У Демківці завершено ремонт дороги по двох вулицях

Дата: 26.10.2021 14:01

Добіг до завершення черговий проєкт, реалізований за сприяння Тростянецької селищної ради. Проєкт «Капітальний ремонт доріг по вул. Європейська та вул. Дружби в с. Демківка, Гайсинського району, Вінницької області» закінчено.

Дорожнє покриття перебувало у вкрай незадовільному стані, що створювало небезпеку під час руху транспортних засобів та дискомфорт для пішоходів і, власне, самих жителів цих вулиць.

Підрядники виконали роботи з підсилення дорожнього одягу шляхом планування існуючого покриття, улаштування вирівнюючого шару із щебеню, улаштування шару покриття із застосуванням щебеневої суміші, механізованим способом облаштовано узбіччя.

Роботи  виконувались підрядним способом ТОВ "Височанський асфальтобетонний завод".

Покращення стану дороги по вул. Європейська та вул. Дружби  дозволить мінімізувати ризики аварійності автотранспорту, зменшує кількість дорожньо-транспортних пригод, створює надійні умови для безпечного пересування усіх мешканців відремонтованих вулиць.