Відбувся конкурс на посаду директора комунальної установи «Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр»

Дата: 27.10.2021 08:28

26 жовтня, Управлінням освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр». Подання документів на участь у конкурсі відбувалося у період з 20 вересня по 20 жовтня 2021 року. Документи було подано однією особою, розглянуті конкурсною комісією. Участь у конкурсі, який проходив  відповідно до Положення, взяла дійсний директор установи Валентина Діденко.  Кваліфікаційний іспит проводився на знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки, знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.

Конкурсантка показала професійну компетентність та отримала максимально високий бал від усіх членів конкурсної комісії. По завершенню конкурсу Валентину Вікторівну привітали члени комісії, побажали гарних результатів.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради