Відбулось пленарне засідання 25 позачергової сесії Тростянецької селищної ради 8 скликання

Дата: 27.10.2021 13:06

27 жовтня відбулося пленарне засідання 25-ї  позачергової сесії селищної ради, участь у якому взяли 21 депутат із 26-ти, старости, керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради та комунальних закладів, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

На порядок денний винесено 8 питань.

Більшістю депутатських голосів підтримано утворення на території Тростянецької селищної територіальної громади Будянського, Глибочанського, Гордіївського, Демидівського, Ілляшівського, Капустянського, Летківського, Олександрівського, Оляницького, Савинецького, Тростянчицького,Четвертинівського  старостинських округів, та затверджено Положення про старост Тростянецької селищної територіальної громади в новій редакції.

Прийнято рішення по порушенню клопотання перед Вінницькою обласною Радою та тадержавними органами, визначеними законодавством, щодо зміни категорії (статусу) населеного пункту Северинівка Гайсинського району, Вінницької області з «селища» на «село».

Разом з тим, депутатами внесено зміни до рішення 9 позачергової сесії Тростянецької селищної ради 8 скликання «Про затвердження Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності Тростянецької селищної територіальної громади, матеріально-технічного забезпечення ДПРЧ-29 (смт Тростянець, Гайсинського району) ДПРЗ-2 ГУ ДСНС  України у Вінницькій області на 2021 - 2025 роки»; збільшено граничну чисельність працівників Летківського та Савинецького закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст. (на 1 шт.од.); надано погодження щодо надання спеціального дозволу СТОВ «Тростянчик» на користування надрами з метою видобування суглинку Тростянчицького родовища, що знаходиться на території Тростянецької селищної територіальної громади; внесено зміни до рішення 3 позачергової сесії селищної ради 8 скликання «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2021 рік».

Депутати проголосували за внесення змін до рішення 6 позачергової сесії селищної ради 7 скликання «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний житель селища Тростянець», замінивши на «Почесний житель Тростянецької селищної територіальної громади».

Одноголосно депутати прийняли рішення про присвоєння Ровишину Сергію Онофатовичу – директору СТОВ ім. Богдана Хмельницького, звання «Почесний житель Тростянецької селищної територіальної громади.

Під час засідання (в питанні "Різне") до депутатів звернулась Любов Гаврилюк, депутат селищної ради, голова постійної депутатської  комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-екномічного розвитку та регуляторної політики,  начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер апарату селищної ради, стосовно співпраці депутатів різних фракцій політичних партій,вирішення всіх завдань в різних сферах розвитку територіальної громади. Роботи вистачить всім, хто хоче добра Тростянецькій громаді.

Детальніше ознайомитися з рішеннями 21 позачергової сесії селищної ради 8 скликання можна на нашому сайті, в розділі «Офіційні документи ради».