Якісні зміни на краще у селищі Демківське

Дата: 28.10.2021 12:15

Мешканці селища Демківське не один рік потерпали від нестачі питної води. Нещодавно за ініціативи Тростянецької селищної ради розпочалися роботи з будівництва мережі водогону, а отже, жителі села зовсім скоро матимуть якісне водопостачання, якого раніше не було.

Селищною радою придбано 1800 метрів труби (вартість близько 60 тис. грн.); ДПДГ «Олександрівське»  взяло на себе розробку ґрунту для прокладання інженерних комунікацій - труб для транспортування питної води, ТОВ «Дакса Бунге Україна» в свою чергу, надало можливість підключитися до свердловини підприємства. Централізоване водопостачання проводитиметься тільки по вулицях, а до кожного двору жителі під'єднуватимуться самотужки.

Разом з тим, проведено вуличне освітлення по вул. Привокзальна.

Будівництво водогону та забезпечення освітленням у селищі доводить, що будь-які проблеми людей спільними і злагодженими діями влади, громади та підприємства можна вирішити, потрібно тільки бажання.