Забезпечуємо комфортне освітнє середовище
Завершено капітальний ремонт внутрішніх вбиралень Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст., який тривав у 2020-2021 н.р. Загальна вартість проекту - 788 тис. грн.
За сприяння народного депутата України Миколи Кучера у 2021 році виділено 430 тис. грн державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій на завершення реалізації проекту.
Облаштовано дві вбиральні для учнів початкових класів, дві вбиральні для учнів 5-11 класів та вбиральню для дітей з особливими освітніми потребами.
#Безпека і здоров'я дітей у нашій громаді в пріоритеті.
Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ст.