У Тростянці по вул. Поштова ремонтують дорогу

Дата: 29.10.2021 11:45

За ініціативи Тростянецької селищної ради реалізовують черговий проект «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Поштова (від буд. №60 до перехр. з вул. Пирогова) в смт Тростянець, Гайсинського району, Вінницької області».

Дорожнє покриття перебувало у вкрай незадовільному стані, що створювало небезпеку під час руху транспортних засобів та дискомфорт для пішоходів і, власне, самих жителів цих вулиць.

Зважаючи на те, що на існуючому ґрунтощебеневому покритті присутні руйнації, проектом передбачено відновити та підсилити дорожній одяг шляхом  зрізання нерівностей та нашарувань ґрунту автогрейдером, планування існуючого покриття механізованим способом, улаштування одношарової щебеневої основи шаром 12 см, улаштування покриттів  товщиною 5 см із гарячих асфальтобетонних сумішей, а також укріплення узбіччя щебеневою сумішшю товщиною 10 см з обох сторін від проїзної частини.

Роботи  виконуються підрядним способом ТОВ "Височанський асфальтобетонний завод". Вартість проекту - близько 730 тис. грн. Площа покриття ремонтної ділянки – Т1 – 1235 м2.