Профілактична робота із сім’ями, діти з яких навчаються в закладах інституційного догляду та виховання

Дата: 29.10.2021 13:38

Тривають осінні канікули для дітей, які навчаються в закладах інституційного догляду. На жаль, часто через необережність дітей та недбалість дорослих пора відпочинку не проходить без прикрих випадків. Легковажне поводження дітей з вогнем та водою, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Cаме тому, працівниками КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» постійно проводяться профілактичні бесіди із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, щодо недопущення надзвичайних ситуацій з дітьми в період канікул.

Так, 27-28 жовтня 2021 року фахівцем із соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Бурковською Катериною Михайлівною спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Савчук Світланою Володимирівною на території сіл Гордіївка, Скибинці було відвідано сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, та в яких виховується 4 дітей.

При  спілкуванні з батьками  та дітьми акцентувалась увага на посиленні контролю за дітьми під час осінніх канікул. Дорослих членів сім’ї попереджено про відповідальність за життя та здоров’я дітей, заборону перебування дітей у вечірній та нічний час у місцях відпочинку та закладах дозвілля, дотримання правил безпечної поведінки у побуті. З чим батьки письмово ознайомлені та отримали інформаційні пам’ятки.

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»