Розпочались виїзні прийоми громадян в населених пунктах громади

Дата: 02.11.2021 16:27

02 листопада Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька провела особистий виїзний прийом громадян в селах Демидівка, Тростянчик, Глибочок та Скибинці. До його проведення долучилися старости Демидівського, Тростянчицького та Глибочанського старостинських округів Василь Грабар, Інна Філіпова та Валентина Горбань, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради Олена Гонтар, директор КП ТСР «Тростянецьводоканал» Максим Щуренко, директор Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою Дмитро Пріщенко, завідувач сектору земельних ресурсів відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів селищної ради Наталія Колесник.

Під час прийому жителі Демидівки звертались стосовно  надання земельних ділянок.

Мешканців Тростянчика турбують питання водопостачання  та ремонту доріг.

Глибочани та скибинчани звертались з проханням допомогти налагодити автобусне сполучення та отримання COVID - сертифікатів про вакцинацію, оформлення земельної ділянки та ін.

Деякі питання вирішувались безпосередньо на місці, надавались роз’яснення, а решта -  взяті під особистий контроль селищним головою та надані відповідні доручення старостам та керівникам структур селищної ради щодо їх вирішення.

Завтра, 03 листопада, особисті виїзні прийоми громадян будуть проведені селищним головою у с.Гордіївка, с. Велика Стратіївка та с.Четвертинівка.