Гордіївська, Великостратіївська, Оляницька та Тростянчицька школи взяли участь у проекті "Зелена планета з МХП"

Дата: 06.11.2021 16:16

Благодійний фонд "МХП - Громаді" вже вдруге організував Всеукраїнську екологічну акцію "Зелена планета з МХП".

Ініціативу підтримали Гордіївський, Великостратіївський, Оляницький та Тростянчицький заклади загальної середньої освіти.  Спільними зусиллями учнів та колективів закладів, жителів сіл були посаджені ялини, туї, ялівець, декоративні липи. Саджанцями забезпечили  представники БФ "МХП - Громаді".

Ця акція для дітей дуже важлива, адже має великий виховний та освітній ефект. Вона стала яскравим прикладом партнерства, коли діти і дорослі стали рівними активними учасниками соціального проєкту.

Крім цього, Оляницький ЗЗСО І-ІІІ ст. долучився до озеленення паркової зони.  Дбайливими людськими руками, за підтримки Ладижинського лісництва, тут висаджено не тільки звичні для місцевості, але й рідкісні сорти рослин: дуб червоний, береза, сумах пухнастий, павловнія, туя, модрина, ялина, гінкго, катальпа, ялівець, спірея,  дельція,  барбарис, екзохора,  форзиція, самшит.

У перспективі планується поповнення парку новими видами рослин, встановлення огорожі, лавок, ліхтарів та  доріжок.

Управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту селищної ради