Тростянецькі фонтани підготували до зими

Дата: 08.11.2021 09:55

Фонтани Тростянця уже припинили свою роботу й відправляться на зимовий відпочинок. Водограй у центрі селища та Фонтанна площа працювали для тростянчан та гостей громади протягом шести місяців. Спеціалізованими  фахівцями уже проведено підготовку водограю до зими.

Для підготовки фонтанів до зими необхідно виконати певні маніпуляції,  які є обов’язковими для надійної роботи обладнання в наступних сезонах: спуск води, промивка та зміна фільтрів; чищення зовнішнього обладнання фонтанів, миття чаш водограю та проведення усіх необхідних санітарно-профілактичних робіт; повне вимкнення та від’єднання насосного обладнання та щитових запуску.