Урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 10.11.2021 09:11

9 листопада своє професійне свято відзначали працівники культури та майстри народного мистецтва. З цієї нагоди в глядацькій залі Тростянецького селищного центру культури та дозвілля відбулись урочисті заходи.

Працівники клубних закладів, артисти та митці своєю плідною працею завжди звеличують нашу Україну, наповнюють душі людей надією і світлим почуттям. Їх місія — одна з найпрекрасніших. Вони дарують нам незабутні хвилини радості спілкування зі святом мистецтва. Без їх доброго серця, ініціативності та творчої думки неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

Зі словами привітань та вдячності до присутніх представників галузі культури звернулась Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька та директор Тростянецького селищного центру культури та дозвілля Світлана Осоховська.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток галузі культури, відродження народної творчості, популяризацію національних звичаїв і обрядів та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва працівникам галузі культури вручено подяки Тростянецької селищної ради та подарунки, а Тростянецькому комунальному центру культури та дозвілля - сертифікат на 20 000 грн на придбання музичної апаратури.

Супроводжувалося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності громади.

Бурхливі оплески лунали на адресу яскравих та дотепних ведучих - Людмили Кіщук та Олени Дяченко.