«Велике будівництво» у Савинцях
У рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та з метою створення безпечної та комфортної дорожньої інфраструктури, у с. Савинці розпочинається капітальний ремонт мосту.
У Савинцях міст не ремонтувався уже дуже довгий час. Він розташований на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-02-20-03 Савинці – Вільшанка – Велика Кісниця на км 0+125.
У ході обстеження мосту інженерами Служби місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області виявлено дефекти та ряд недоліків, які суттєво впливають на безпеку руху транспортних засобів та пішоходів.
Ремонтні роботи проводитимуться підрядною організацією ПП «Б.В.В. - Буд». Уже проведено підготовчі роботи, розчищено територію від дерев та чагарників.
На цей мостовий перехід з державного бюджету виділено 11 млн грн. Термін виконання робіт - 3 місяці.