У Будах ремонтують дорогу по вулиці Набережна

Дата: 11.11.2021 16:27

Дорожнє покриття по вул. Набережна у с. Буди перебувало у вкрай незадовільному стані, що створювало небезпеку під час руху транспортних засобів та дискомфорт для пішоходів і, власне, самих жителів цієї вулиці.

Тому, у зв’язку з численними зверненнями жителів села Буди, враховуючи незадовільний стан дороги, селищною радою розпочато поточний ремонт дорожнього покриття.

Роботи  виконуються підрядним способом ТОВ "Височанський асфальтобетонний завод".

Підрядниками проводиться підсилення дорожнього одягу шляхом планування існуючого покриття, улаштування вирівнюючого шару із щебеню, улаштування шару покриття із застосуванням щебеневої суміші, механізованим способом облаштовано узбіччя.

Покращення стану дороги по вул. Набережна  дозволить мінімізувати ризики аварійності автотранспорту, створити надійні умови для безпечного пересування усіх мешканців відремонтованої вулиці.