У Тростянчицькому ЗЗСО І-ІІІ ст. проведено тематичні заходи до тижня Безпеки дорожнього руху

Дата: 16.11.2021 16:53

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

Метою тижня Безпеки дорожнього руху є залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, профілактиці екстремального хобі-зачепінгу.

В рамках тижня Безпеки дорожнього руху у Тростянчицькій школі проведені різноманітні тематичні заходи.

Учні 1-4-х класів переглядали пізнавальні  мультфільми " Правила дорожнього руху для дітей ", " Пристібни пасок безпеки ", "Швидкість - це не гра!" та " Увага телефон! ".

Між учнями 5-6-х класів  проведена вікторина " Безпека руху - це життя! "

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.