Які послуги можна отримати у відділі з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації селищної ради

Дата: 18.11.2021 14:01

МЕРКОТАН ОФото без описульга Олександрівна – керівник Центру з питань надання адміністративних послуг Тростянецької селищної ради.

Перелік послуг :

1. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:
  • витягу з Державного земельного кадастру (про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць; обмеження у використанні земель; земельну ділянку)
  • довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території)
  • викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану)
  • копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру
  1. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку
  2. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу
  3.  Затвердження технічної документації:
  • з нормативної грошової оцінки земельної ділянки у межах населених пунктів
  • з бонітування ґрунтів
  • з економічної оцінки земель
  1. Внесення змін до договору оренди землі (договору оренди земельної ділянки, договору на право тимчасового користування землею (в тому числі, на умовах оренди)
  2.  Припинення права власності на земельну ділянку або на її частину у разі добровільної відмови власника на користь територіальної громади
  3.  Припинення права постійного користування земельною ділянкою або її частиною у разі добровільної відмови землекористувача
  4.  Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для послідуючого продажу
  5.  Державна реєстрація юридичної особи (у тому числі громадського формування)
  6. Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування)
  7.  Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування)
  8.  Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора (у тому числі громадського формування)
  9. Державна реєстрація фізичної особи – підприємця
  10. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця
  11. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (у тому числі громадське формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (у тому числі громадського формування)
  12. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно
  13. Державна реєстрація інших (відмінних від права власності) речових прав на нерухоме майно
  14. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
  15. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

Фото без описуБЕРЕЗЮК Олеся Вікторівна – адміністратор Центру з питань надання адміністративних послуг Тростянецької селищної ради.

Перелік послуг :

1. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:
  • довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території)
  3.  Затвердження технічної документації:
  • з нормативної грошової оцінки земельної ділянки у межах населених пунктів
  • з бонітування ґрунтів
  • з економічної оцінки земель
  5.  Державна реєстрація юридичної особи (у тому числі громадського формування)
  9. Державна реєстрація фізичної особи – підприємця
  12. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно
  14. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
  15. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

Фото без описуКУЗНЄЦОВА Валентина Миколаївна – інспектор Центру з питань надання адміністративних послуг Тростянецької селищної ради.

Перелік послуг:

1. Реєстрація місця проживання особи;
  2. Зняття з реєстрації місця проживання особи;
  3. Видача довідки про реєстрацію місця проживання особи;
  4. Видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання;
  5. Реєстрація місця перебування особи;
  6. Внесення до паспорта громадянина України відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої.

Фото без описуКЛИМЕНКО Олена Миколаївна – інспектор відділу соціального захисту населення та охорони здоровя Тростянецької селищної ради.

Перелік послуг :

1. Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;
  2. Надання пільги на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу;
  3. Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів або не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме;
  4. Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”;
  5. Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям
  6. Надання державної допомоги:
  •  у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового ;

державного соціального страхування державного соціального страхування;

• при народженні дитини;
  • при усиновленні дитини;
  • на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

Фото без описуВЕТУШИНСЬКА Вікторія Федорівна – головний спеціаліст відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради.

5. Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям
  6. Надання державної допомоги:

державного соціального страхування державного соціального страхування;

• при народженні дитини;
  • при усиновленні дитини;
  • на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.