Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 21.11.2021 07:30

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята!

Наша Тростянецька селищна територіальна громада славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

З почуттям глибокої шани і поваги дякую усім працівникам сільського господарства  за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції.
Бажаю щоб кожен ваш день благословлявся добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.

Нехай сільське господарство розвивається швидкими темпами, а ваша сфера діяльності приносить вам задоволення та хороший заробіток, а людям – користь.

Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька