Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 22.11.2021 13:58

19 листопада  відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд виконавчого комітету було винесено 17 питань порядку денного.

Про схвалення проекту рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення 3  сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №57 «Про  бюджет Тростянецької селищної  територіальної  громади на 2021 рік» інформувала Тетяна Коломієць, начальник управління фінансів селищної ради.

Виконавчий комітет затвердив проектно-кошторисну документацію та надав дозвіл на порушення об’єкту благоустрою.

Серед решти питань, які розглянув виконавчий комітет: упорядкування адресного господарства на території Тростянецької селищної територіальної громади; видача дубліката свідоцтва на право приватної власності на житло; виділення матеріальної допомоги; передача комунального майна Тростянецької селищної територіальної громади з балансу на баланс; знесення зелених насаджень; закриття погосподарського об’єкта.

Разом з тим, затверджено фінансовий план КНП «Тростянецька ЦРЛ» Тростянецької селищної ради на 2022 рік та блок питань про доцільність позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання і забезпечення безкоштовним харчуванням учнів школи та вихованців ЗДО сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Детальніше ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету Тростянецької селищної ради можна на нашому сайті в розділі «Офіційні документи ради».