Профілактична робота із сім’єю

Дата: 24.11.2021 13:14

24 листопада 2021 року головним спеціалістом служби у справах дітей Тростянецької селищної ради Савчук С.В. та завідувачем відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Широкожуховою А.В. було здійснено відвідування сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах та проживає  на території села Буди.

З матір’ю дитини проведено бесіду, обстежено умови проживання і утримання дитини, встановлено забезпеченість сезонним одягом, твердим паливом та продуктами харчування. Спеціалістами проведено інформаційно-роз'яснювальні бесіди щодо формування усвідомленого відповідального батьківства, відповідальності за невиконання або неналежного виконання обов’язків щодо виховання дітей та створення належних умов проживання та виховання дитини.

Спеціалістами служб вжиті відповідні заходи: складено акт обстеження умов проживання дитини, оцінку потреб  сім”ї , винесено попередження про відповідальність батьків за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дитини.

Тростянецької селищної ради