24 листопада відбулось засідання робочої групи, яка працює над підготовкою проєкту бюджету громади на 2022 рік

Дата: 25.11.2021 14:22

Робота по формуванню бюджету розпочалась ще влітку поточного року. Відповідно до рішення виконавчого комітету була створена робоча група, до складу якої увійшли голови депутатських комісій, працівники селищної ради та розпорядники бюджетних коштів.

Начальник управління фінансів селищної ради  Тетяна Коломієць ознайомила присутніх з особливостями формування бюджету, прогнозованими поканиками доходів та видатків.

Доповідачка зауважила, що при формуванні головного кошторису громади на прийдешній рік враховані норми Бюджетного кодексу про оплату праці працівників установ громади, а також розрахунки на енергоносії і послуги зв’язку.

Проєкт бюджету-2022 сформований і відповідає критеріям збалансованості. Робоча група рекомендувала фінансистам подати проєкт рішення селищної ради «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2022 рік» на розгляд виконавчого комітету селищної ради.