Ми пам’ятаємо! 27 листопада – День пам’яті жертв голодоморів в Україні
27 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та глибокої скорботи за мільйонами обірваних життів українського народу.
Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав мільйони життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.
Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.
Наш обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні.
Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, згадаймо про чорні сторінки історії та роки, які понівечили шрамами серце нашого народу. Запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Нехай Господь Бог ніколи більше не допустить такого лиха!
Світла пам’ять безвинно загиблим!
З повагою
Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька