Староста Оляницького старостинського округу взяла участь у Форумі розвитку громадянського суспільства

Дата: 01.12.2021 13:18

30 листопада у Києві відбувся ювілейний 10 Форум розвитку громадянського суспільства «Незалежність — це ми».

Форум проводиться ІСАР Єднання у співпраці з громадським сектором, міжнародними донорськими організаціями, владою, бізнесом з 2011 року. Щороку на Форумі збираються громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнес-компаній та донорських організацій, очільники держави та представники органів місцевого самоврядування для того, щоби разом обговорити найактуальніші питання розвитку не тільки громадянського суспільства, але й усієї країни.

Приємно відзначити, що у роботі форуму взяла участь староста Оляницького старостинського округу Любов Горбенко.

Серед спікерів і спікерок 10-го форуму: перша леді Олена Зеленська, Державний секретар КМУ Олександр Ярема, письменниця, лауреатка Центральноєвропейської літературної премії Ангелус Катерина Бабкіна, акторка, громадська діячка Ірма Вітовська, український письменник Любко Дереш, письменниця Олена Стяжкіна, історик Ярослав Грицак, телеведуча, громадська діячка, засновниця серії благодійних заходів Charity weekend Марія Єфросініна.

Із промовами виступили заступник керівника Офісу Президента Олексій Дніпров, Директор Місії Агентства США з міжнародного розвитку Джеймс Хоуп, Посол Євросоюзу в Україні Матті Маасікас, Посол Королівства Данії в Україні Олє Егберг Міккельсен, постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева, Старший координатор програм Координатора проектів ОБСЄ в Україні Карін Рьолькен.

На Форумі синхронно відбувалися панельні дискусії, воркшопи, майстер-класи, ігри, партнерські виставки.

Також під час події відзначили найкращі практики з організаційного розвитку у категоріях: Адвокаційна кампанія року, Фандрайзингова кампанія року, Піар-кампанія року, Об'єднання або коаліція року. Переможців визначить відкрите голосування та експертне журі.

Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину Єднання — українська громадська організація, яка вже 27 років розвиває громадянське суспільство й культуру стратегічної філантропії, а також посилює ініціативи для розбудови демократії в Україні. Це одні з найбільших питомо українських грантодавців, які щороку надають від 200 до 500 грантів для реалізації суспільно-корисних ініціатив по всій території України.