Червону стрічку носять небайдужі

Дата: 02.12.2021 08:14

1 грудня заклади освіти громади провели заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

СНІД - страшна хвороба вже отримала назву «чуми XXI століття», від неї немає ліків, її етимологія невідома, а ризик зараження дуже великий. Вперше синдром імунодефіциту був зафіксований в США 5 червня 1981 року Американським центром контролю над захворюваннями. З тих пір епідемія поширилася на більшу частину земної кулі. Тисячі людей щороку гинуть від СНІДу, і поки ніхто не знає, як боротися з цією хворобою. Єдиним дієвим заходом, є інформування громадськості про шляхи зараження і способи профілактики вірусу.

Учні Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст. закликають підтримати флешмоб "НІ- СНІДУ!"

"Хто попереджений - той захищений" - під таким гаслом пройшли заходи щодо відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

ЧЕРВОНІ СТРІЧКИ,  як символ розуміння, солідарності та підтримки людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом!

«У світі так багато доброго та цікавого і кожному з нас випав цей великий подарунок – життя. Цінуйте його, не марнуйте його, проживайте кожен день із радістю, з посмішками, з теплом та любов’ю!» - звертаються учні до молодих людей, які входять в зону ризику, а захворіти може кожен.

Приміряли також «червону стрічку» учні Глибочанського ЗЗСО І-ІІ ст., Летківського ЗЗСО І-ІІІ ст., Капустянського ЗЗСО І-ІІІ ст., Четвертинівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Оляницького ЗЗСО І-ІІІ ст. Великостратіївського ЗЗСО І-ІІ ст. та решти закладів.

ЧЕРВОНУ СТРІЧКУ НОСЯТЬ НЕБАЙДУЖІ у Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом – гасло заходів, що проходили в закладах освіти 1 грудня 2021 року.

Управління освіти, культури,

туризму, молоді та спорту селищної ради