Онлайн нарада для директорів ІРЦ

Дата: 02.12.2021 08:20

30 листопада директор комунальної установи «Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр» Валентина Діденко,  взяла участь в онлайн нараді, що проводили методисти відділу «Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Молошнюк Людмила Василівна, Валентина Петрівна,  та Хоменко Людмила Олексіївна, головний спеціаліст відділу дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації.

В ході зустрічі обговорили ряд питань щодо роботи інклюзивно-ресурсних центрів у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р №765:

• щодо оновлених завдань ІРЦ;

• щодо надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових та інших послуг дітям з особливими освітніми потребами;

• щодо кадрового забезпечення ІРЦ;

• щодо атестації педагогічних працівників ІРЦ.

Очікуємо на методичні роз’яснення МОН щодо рівнів підтримки в освітньому процесі у закладах загальної середньої освіти.

Комунальна установа «Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр»