Реформа НУШ триває, а що з дошкіллям?

Дата: 10.12.2021 08:25

У 2018 році затверджено новий стандарт початкової освіти, який запровадив новий підхід до навчання в молодшій школі. Наприкінці 2020 року МОН затвердило оновлений Базовий компонент дошкільної освіти – щоби зберегти наступність навчання, тобто безперервність та спільні засади. З вересня 2021 року всі садочки почали працювати за новим базовим компонентом.

09 грудня відбулась інструктивно-методична нарада для керівників закладів дошкільної освіти Тростянецької громади з питання впровадження оновленого Базового компонента.

На нараду було запрошено методиста Тростянецького ЗДО №1 «Дивограй» Микуш Тетяну Василівну, яка надала практичні рекомендації щодо впровадження змістово-методичного, технологічного забезпечення організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з урахуванням вимог оновленого Державного стандарту дошкільної освіти.

Також, в ході наради акцентовано увагу керівників на питання внутрішньої системи забезпечення якості освіти, яка розробляється як інструмент управління якістю освіти в закладі дошкільної освіти.

За результатами інструктивно-методичної наради для керівників закладів дошкільної освіти визначено такі основні пріоритетні напрями роботи:

• впровадження в освітній процес оновленого Державного стандарту дошкільної освіти;

• забезпечення якості освітнього процесу у закладах дошкільної освіти;

реалізація принципів наступності і перспективності дошкільної і початкової освіти.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради