Поліцейські офіцери громади дбають про нашу безпеку

Дата: 10.12.2021 12:08

Фото без опису

Про безпеку жителів нашої територіальної громади дбають два поліцейських офіцери громади - Сергій Ілліч Хода та Юрій Олександрович Кіщенко. Досвідчені працівники, мають понад 10 років стажу роботи в органах внутрішніх справ та Національної поліції. Прийом громадян здійснюють в приміщенні Поліцейської станції, за адресою: смт Тростянець, вул. Шкільна, 1.

Звернутися до поліцейських можна за телефоном +380977068297.

Громадський порядок, протидію злочинності та формування правосвідомості громадян шляхом постійної взаємодії з громадськістю в межах Тростянецької та Ободівськоі територіальних громад забезпечує Відділення поліції №2 Гайсинського районного управління НП, зокрема - начальник сектору дільничних офіцерів поліції Бака Сергій Олександрович та старший дільничний офіцер поліції Савчук Олександр Васильович.  Звернутись до поліцейських можна у відділення поліції за адресою: смт Тростянець, вул. Соборна, 102 та за номером телефону 043-43-2-22-02.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису