Тростянчани сприяють перемозі над окупантами
Восьмий рік триває війна в Україні і впродовж цього періоду жителі Тростянецької громади невпинно сприяють Збройним Силам України, Національній гвардії та Прикордонній службі.
Сотні бронежилетів, різної амуніції, кілограми медикаментів, тонни продуктів харчування – не повний перелік допомоги громади задля миру. Ось і цього разу, вже вкотре за майже вісім років, на заклик зробити подарунки для фронтовиків громада зібрала новорічні гостинці для синів та доньок України.
Частину гостинців передано у Вінницьку облдержадміністрацію для всієї зони операції об'єднаних сил, близько тонни солодкої продукції та вітамінів зарезервовано й невдовзі отримають бійці дев'ятого батальйону «Віницькі скіфи». Там найбільше наших земляків. Наразі вони на полігоні удосконалюють свою бойову майстерність.