14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 08:05

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Одну з найбільших світових техногенних катастроф – аварію на Чорнобильській АЕС знає і пам’ятає весь світ. Чорнобильська катастрофа є болем для всієї України. Її наслідки ми відчуваємо й донині, але вони могли б бути невимірно більшими, якби не мужність ліквідаторів.

Більше 650 тисяч людей з усієї території колишньої радянської держави брали участь у ліквідації катастрофи, більше половини з них були жителями України.

Цей день не тільки свічка пам'яті на честь загиблих товаришів, а й пам'ятна дата, яка згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду; тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків катастрофи.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку. І нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років, а поруч завжди буде людська подяка за добрі справи!

Тростянецький селищний голова                              Людмила Червонецька