Визначено переможців олімпіади української мови і літератури та історії
04 грудня проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури в закладах загальної середньої освіти нашої громади, в якому взяли участь 35 учнів, 05 грудня - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади історії, в якому взяли участь 30 учнів.
Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів», рішення журі переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури стали :
- 7 клас: Римар Євгеній, І місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Тунда О.І.), Швидкова Анастасія, ІІ місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Ратушняк Л.В.);
- 8 клас: Далека Аліна (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Тунда О.І.), Тарнавська Ангеліна, ІІ місце (Четвертинівський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Швець Л.А. );
- 9 клас: Драбанич Катерина, І місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Бойко Н.Р.), Дзуман Вероніка, ІІ місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Гайтова Л.І.), Пасічник Діана, ІІ місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Бойко Н.Р.);
- 10 клас: Притуляк Вікторія, І місце (Четвертинівський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Галицька Г.П. ), Калита Ілля, , ІІ місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Гайтова Л.І.);
- 11 клас: Марчук Марія, І місце (Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Зонік Л.В.).
Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів», рішення журі переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії стали :
- 8 клас: Павліченко Валерія, І місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Пунько В.М.), Далека Аліна, ІІ місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Пунько В.М.), Фіник Марія, ІІІ місце (Тростянчицький ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Кузьменко О.С.);
- 9 клас: Білик Анастасія, І місце (Тростянецький ЗЗСО І-ІІ ст.№2, учитель Маснюк С.О.), Кривошия Віталіна, ІІ місце (Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Аржанцева М.О.), Кузьменко Дар’я, ІІ місце (Тростянчицький ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Кузьменко О.С.);
- 10 клас: Вихристюк Андрій, І місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Березюк Н.П.), Калита Артур, ІІ місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Пунько В.М.), Григоришина Анастасія, ІІ місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Березюк Н.П.);
- 11 клас: Марчук Марія, І місце (Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Аржанцева М.О.).
Наразі є вже результати олімпіад з біології, ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, сьогодні відбудеться перевірка олімпіадних робіт з фізики. Попереду залишились олімпіади з інформаційних технологій та хімії.
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради