Уже в самому розпалі капітальний ремонт внутрішніх вбиралень Будянського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 16.12.2021 10:02

Нині триває реалізація проекту «Капітальний ремонт внутрішніх вбиралень першого поверху Будянського ЗЗСО І-ІІІ ст. по вул. Незалежності, 46 в с. Буди, Гайсинського району, Вінницької області».

В ході проведення капітального ремонту проводяться такі роботи: улаштування збірних та монолітних основ та фундаментів; зведення металевих конструкцій; зведення збірних бетонних, залізобетонних конструкцій, кам’яних, армокам’яних та дерев’яних конструкцій; монтаж технологічного устаткування; виконання пусконалагоджувальних робіт; монтаж внутрішніх інженерних мереж водопостачання та водовідведення, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.

За сприяння народного депутата України Миколи Кучера проєкт отримав фінансування (400 тис. грн) коштом державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій. Разом з тим, з місцевого бюджету виділено 16 200 грн.