Переможці ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 17.12.2021 08:15

10 грудня проходив ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 55 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти громади. Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів», рішення журі переможцями Конкурсу стали:

• 3 клас: Микуш Матвій, І місце (Тростянецький ЗЗСО І-ІІ ст..№2, учитель Цимбал В.В.), Майданик Емілія, ІІ місце (Демківський ЗЗСО І-ІІ ст., учитель Валах В.М.), Ткачук Олександр, ІІІ місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Горбатюк Т.В.);

• 4 клас: Захарчук Ілона, І місце (Капустянський ЗЗСО І-ІІІ ст.., учитель Цимбалюк О.Д.), Богульська Анастасія, ІІ місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Олійник О.В.), Дяченко Ангеліни, ІІІ місце ( Великостратіївський ЗЗСО І-ІІ ст., учитель Мельник І. В.)

• 5 клас: Шевчук Максим, І місце (Капустянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Лисогор Л.М.), Сухина Ярослав, ІІ місце (Тростянчицький ЗЗСО І-ІІІ ст.., учитель Михайлова В.В.), Бабак Назарій, ІІІ місце (Четвертинівський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Заварська Л.А.);

• 6 клас: Мартинюк Крістіна, І місце (Будянський  ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Бойко Н.Р.), Богачук Надія, ІІ місце (Капустянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Лисогор Л.М.), Кальніченко Дарія, ІІІ місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Тунда О.І.)

• 7 клас: Максименко Іван, І місце (Демківський ЗЗСО І-ІІ ст., учитель Баштанюк Л.О.), Мармиш Назар, ІІ місце (Савинецький ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Ковтун Є.І.), Швидкова Анастасія, ІІІ місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст.., учитель Ратушняк Л.В.)

• 8 клас: Корнієнко Даша, І місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Бойко Н.М.), Андрієнко Аріна, ІІ місце (Савинецький ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Пацалюк О.О.), Тарнавська Ангеліна, ІІІ місце (Четвертинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.., учитель Швець Л.А.);

• 9 клас: Дзуман Вероніка, І місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Гайтова Л.І.), Дженжера Софія, ІІ місце (Демківський ЗЗСО І-ІІ ст.., учитель Баштанюк Л.О.), Драбанич Катерина, ІІІ місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Бойко Н.Р.)

• 10 клас: Притуляк Вікторія, І місце (Четвертинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.., учитель Галицька Г.П.), Григоришина Анастасія, ІІ місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Ратушняк Л.В.), Білик Олена, ІІІ місце (Капустянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Добрянська І.В.),  Білостоцька Любов, ІІІ місце (Оляницький ЗЗСО І- ІІІ ст., учитель Наконечна Г.М.)

• 11 клас: Березюк Анна, І місце (ОЗО «Тростянецький ЗЗСО І- ІІІ ст. №1», учитель Оголенко В.О.)

Вітаємо переможців і призерів!

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради