Шановні жителі Тростянецької селищної територіальної громади!

Дата: 19.12.2021 07:01

Шановні жителі Тростянецької селищної територіальної громади!

Зовсім скоро в наші оселі завітають новорічні свята, які несуть у собі радість та надію, моменти єдності родин та віру у здійснення усіх мрій. День Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно  уособлює початок великого Новоріччя і разом з тим, наповнює кожну оселю світлом радості,  добрих надій та незгасним вогнем любові до ближнього.

І хоч цей рік був нелегкий, він довів, що турбота один про одного, здоров’я та сім’я – це найважливіше, що є в житті.

Щороку дітвора з нетерпінням очікує на 19 грудня, адже саме Миколай Чудотворець є їх покровителем і дарує віру в здійснення найпотаємніших мрій. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки.

Нехай цей грудневий день буде наповнений добром і осяяний яскравим світлом, а Святий Миколай принесе у ваші домівки затишок, радість і мир!

Тростянецький селищний голова  Людмила Червонецька