Фахівці Тростянецького ІРЦ взяли участь  у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Рівні серед рівних: інноваційні підходи до навчання дітей з особливими освітніми потребами"

Дата: 20.12.2021 11:35

17 грудня  фахівці Тростянецького ІРЦ взяли участь  у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Рівні серед рівних: інноваційні підходи до навчання дітей з особливими освітніми потребами" організованої Інститутом спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної Академії педагогічних наук України спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки ГО «Квант Раціо».

Конференція відбулася в дистанційному форматі та була присвячена застосуванню оновленої нормативно-правової бази по організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, обговоренню нових типологій освітніх труднощів та рівнів підтримки цих дітей, також були надані  відповіді на запитання учасників.

Значний інтерес та активність слухачів викликали виступи наукових співробітників Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України, які анонсували концептуальні засади розроблених методичних рекомендацій для Інклюзивно-ресурсних центрів щодо визначення освітніх труднощів та рівнів підтримки дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти.

Проведена конференція об’єднала науковців і освітян з метою створення умов та забезпечення освітніх потреб кожної дитини, незалежно від її здібностей та можливостей!