Визначено переможців олімпіади з фізики і біології
11 грудня 2021 року проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в закладах загальної середньої освіти нашої громади, в якому взяли участь 24 учні, 12 грудня 2021 року - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 17 учнів.
Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів», рішення журі переможцями ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики стали :
-
7 клас: Швидкова Анастасія, І місце, (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., Учитель Григоришина А.О.), Римар Євгеній, ІІ місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Посмітюха Ю.А.);
-
8 клас: Корнієнко Даша, І місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Григоришина А.О.);
-
10 клас: Притуляк Вікторія, І місце (Четвертинівський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Ярова С.П.)
Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів», рішення журі переможцями ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології стали :
-
8 клас: Кравець Наталія, І місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Паламарчук О.І.), Андрієнко Аріна, ІІ місце (Савинецький ЗЗСО І-ІІІ ст, учитель Майданик М. О.), Корнієнко Даша, ІІІ місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Трач Д.А.);
-
9 клас: Дзуман Вероніка, І місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Паламарчук О.І.), Драбанич Катерина, ІІ місце (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Трач Д.А.);
-
10 клас: Посмітюха Михайло, І місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Паламарчук О.І ), Богданов Ігор, ІІ місце (ОЗО «Тростянецький ЗЗСО І- ІІІ ст. №1», учитель Бурдейна Л.О.);
-
11 клас: Дженжера Олена, І місце (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Паламарчук О.І.), Чемерис Варвара, ІІ місце (ОЗО «Тростянецький ЗЗСО І- ІІІ ст. №1», учитель Бурдейна Л.О.).
Наразі залишились невизначеними місця з інформаційних технологій і хімії і можна буде підводити підсумки участі учнів закладів загальної середньої освіти громади у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і визначатись з учасниками ІІІ етапу.
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради