Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 21.12.2021 10:49

20 грудня  відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд виконавчого комітету було винесено 19 питань.

Членами виконавчого комітету схвалено проект рішення «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Тростянецької селищної територіальної громади на 2022 - 2024 роки».

Виконавчий комітет затвердив: план заходів з проходження бюджетного процесу в Тростянецькій селищній територіальній громаді; тарифи на платні послуги, які надаються громадянам без направлення лікаря; план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

Надано дозвіл комунальному некомерційному підприємству "Тростянецький районний центр надання первинної медико-санітарної допомоги" передати безоплатно на баланс комунального некомерційного підприємства "Тростянецька центральна районна лікарня" медичне обладнання, що не передбачене в табелі оснащення.

Серед решти питань, які розглянув виконавчий комітет: списання комунального майна; надання дозволу на виготовлення (коригування) проектно-кошторисної документації; передача в оренду комунального майна Тростянецької селищної територіальної громади; надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2022 році; упорядкування адресного господарства на території Тростянецької селищної територіальної громади; видача дубліката свідоцтва на право приватної власності на житло; продовження терміну перебування малолітніх дітей в КНП «Тульчинський обласний будинок дитини ВОР».

Разом з тим, рішенням виконавчого комітету визначено види суспільно-корисних робіт у 2022 році та встановлено перелік об’єктів суспільно-корисних робіт; схвалено надання матеріальної допомоги на лікування та поховання.

Крім того, затверджено протокол засідання місцевої комісії з питань  формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом   дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  від  16 грудня 2021 року №3,  а також внесено зміни до рішення виконавчого комітету Тростянецької селищної ради  від 11 січня 2020 року №3 «Про уповноваження посадових осіб щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення»

Детальніше ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету Тростянецької селищної ради можна на нашому сайті в розділі «Офіційні документи ради».