22 грудня - День енергетика

Дата: 22.12.2021 08:25

Щороку 22 грудня в Україні святкується День енергетика.

Енергетики — представники найсвітлішої професії. Завдяки їм ми можемо взимку насолоджуватися теплом у своїх квартирах, працювати та займатися домашніми справами в темний час доби, насолоджуватися переглядом фільмів, читанням книг під затишним світлом настільної лампи.

І якщо ми в побуті не можемо уявити собі життя без електрики і тепла, то що вже говорити про заводи, малі та великі підприємства! Вони без енергетиків і взагалі як без рук.

У День енергетика вітання приймають усі, хто причетний до створення та обслуговування енергетичних систем. Нехай будь-яка проблема в їх роботі легко усувається, а всі системи та механізми працюють безперебійно. А для нас День енергетика — гарний привід дбайливіше та економніше ставитися до ресурсів та вимикати непотрібне світло.

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.

Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.