Ефективний результат є там, де співпрацюють місцева влада, бізнес та громада

Дата: 22.12.2021 10:04

У селищі Демківське в поточному році відбулися зміни, на які місцеві мешканці дуже чекили: відкрито магазин, проведено вуличне освітлення, побудовано водогін, здійснено благоустрій населеного пункту та ін.

Болючим питанням  селища була невідремонтована дорога по вул. Привокзальній.

В результаті довгих перемовин та зустрічей з керівництвом ТОВ «Дакса Бунге Україна» (підприємство з переробки кукурудзи, яке в минулому році розпочало свою діяльність на території селища) і жителями селища, за сприяння Тростянецької селищної ради  здійснено капітальний ремонт дороги по вул. Привокзальній. Замовник робіт - ТОВ "Дакса Бунге Україна".

З нагоди звершення будівництва до селища завітали Людмила Червонецька, Тростянецький селищний голова, Володимир Маснюк, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Максим Щуренко, директор КП ТСР «Тростянецьводоканал» та привітали місцевих жителів з великими змінами.

Хочеться зауважити, що якісні зміни на краще з ефективним результатом відбуваються там, де співпрацюють місцева влада, соціально-відповідальний бізнес та громада.