Вручено солодкі подарунки дітям громади
З нагоди новорічних свят Тростянецькою селищною радою придбано солодкі подарунки на Новорічні свята дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та проживають на території Тростянецької територіальної громади.
Працівники служби у справах дітей селищної ради та КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» спільно з поліцейським офіцером громади Юрієм Кіщенком привітали дітей вищевказаної категорії зі святами, вручили солодощі та побажали їм та їхнім родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру та здійснення всіх бажань у Новому 2022 році.
Служба у справах дітей селищної ради