Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2022 рік

Дата: 24.12.2021 18:57

На черговій 29 сесії Тростянецької селищної ради 8 скликання, яка відбулась 23 грудня, ключовим питанням порядку денного стало прийняття бюджету громади на 2022 рік.

Бюджет сформовано з урахуванням вимог Податкового і Бюджетного кодексів, Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік».

Головним пріоритетом при підготовці проекту було збереження основних напрямків бюджетної політики.

При формуванні бюджету на 2022 рік основні акценти приділялися забезпеченості по соціально-захищених статтях з врахуванням прогнозованого росту мінімальної зарплати, прожиткового мінімуму для працездатних осіб та доведеної тарифної сітки працівникам бюджетної сфери і значний ріст енергоносіїв.

З проектом рішення головного фінансового документу ознайомила начальник управління фінансів селищної ради Тетяна Коломієць.

Проект бюджету попередньо затверджено рішенням виконавчого комітету Тростянецької селищної ради та розглянуто на профільних депутатських комісіях.

Підготовча робота з планування та розрахунків усіх показників головного фінансового документу громади розпочалась ще восени. Проте головне обговорення його основних цифр за сферами діяльності тривало останній місяць.

В цілому дохідна частина бюджету прогнозується в сумі 228 075,330 тис. грн., з них:

- Власні доходи загального фонду – 145 514,500 тис. грн.

- Трансферти із Державного, обласного та місцевого бюджетів – 73 872,573 тис. грн.

- Доходи спеціального фонду – 8 688,257 тис. грн.

Вагомим ресурсом стане додаткове зарахування у 2022 р. чотирьох відсотків ПДФО згідно із Прикінцевими положеннями Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік», відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років, підписаного 30.09.2021р.

Загальний обсяг видатків бюджету Тростянецької селищної територіальної громади на 2022 рік заплановано у сумі 228 075,33тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 212 269,106тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 15 806,224 тис. грн.

Детальніше з бюджетом громади можна буде ознайомитися на офіційному сайті Тростянецької селищної ради у розділі «Бюджет громади».

Управління  фінансів селищної ради