Участь в Марафоні цифрових ідей для органів місцевого самоврядування

Дата: 24.12.2021 19:02

Впровадження електронних інструментів порталу «Нові знання» у нашій громаді  під час Zoom-вебінару  сьогодні презентувавала заступник директора з навчально-виховної роботи Капустянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Оксана Тищенко. У виступі ,,Електронний  журнал як  засіб  оптимізації освітнього  процесу " – досвід Тростянецької громади» -  Оксана Михайлівна ознайомила з основними перевагами порталу,  це - ведення електронного обліку відвідування, використання електронних підручників, доступ батьків здобувачів освіти до журналу, перегляд розкладу та інформації про школу, статистичні вибірки з внесених даних, зручне спілкування та обмін інформацією між усіма учасниками освітнього процесу, економія часу для класного керівника. Портал «NZ.UA» автоматично синхронізується з системою «ІСУО», «КУРС: Школа» та не потребує додаткової оплати з боку закладу освіти.

Електронні журнали в Капустянському ЗЗСО І-ІІІ ст. використовуються в початкових класах, в планах закладу – впровадження електронних журналів у всій школі у 2022-2023 навчальному році.

Управління освіти, культури, туризму,

молоді та спорту селищної ради