Відбулось пленарне засідання 30 позачергової сесії Тростянецької селищної ради 8-го скликання
29 грудня відбулося пленарне засідання 30-ї позачергової сесії селищної ради, участь у якому взяли 19 депутатів із 26-ти, старости, керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради та комунальних закладів, представники громадських організацій, засобів масової інформації.
Депутати підтримали розробку Комплексного плану просторового розвитку території Тростянецької селищної територіальної громади Гайсинського району Вінницької області.
Разом з тим, впродовж сесійного засідання депутати розглядали ряд земельних питань, що стосуються реалізації прав громадян на використання земельних ділянок.
Детальніше ознайомитися з рішеннями 30 позачергової сесії селищної ради 8 скликання можна на нашому сайті, в розділі «Офіційні документи ради».